sobota, 17 stycznia 2015

SPAMPo zajrzeniu na bloga link jest usuwany, a wpisywane są blogi moich czytelnikow • mamoonatujest.blogspot.com - moje opowiadanie z horrorem, które dopiero uczę się prowadzić, gdyż nigdy nie pisałam horroru :) 

 • http://lofreee.blogspot.com/ -  Ameel i czwórka jej przyjaciół nie są normalnymi ludźmi. Każde z nich posiada nadprzyrodzoną moc, która będzie im pomagać w ratowaniu świata.Cel był jednak inny, Mieli go niszczyć, a nie ratować. Są dziećmi demona, a nie Boga. Czy uda się im przeciwstawić czoła najgroźniejszemu wrogowi, jakim jest ich Ojciec? A może wybiorą drogę ciemności i staną po jego stronie?

26 komentarzy:

 1. http://pretty-little-crime.blogspot.com/?m=0

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie zapraszam na http://walktoforever-jb.blogspot.com/ oraz http://takemehome-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj! Serdecznie zapraszam Cię na nowy rozdział! :)

  Pozdrawiam Xx
  OCZY w OGNIU

  OdpowiedzUsuń
 4. Otwartość. Życzliwość. Skromność. Chęć udzielenia pomocy innym ludziom. Chęć ofiarowania swojego czasu dla potrzebujących. Te cechy posiada jeden człowiek, którego tak brakuje nam w dzisiejszych czasach. Ksiądz Wiktor. Niesie każdemu dobre słowo, pomoc materialną, duchową oraz zaraża serdecznym uśmiechem. Stwarza wokół siebie pozytywną aurę.
  Zapraszam na pierwszą część opowiadania "Szlachetność".
  www.rzeka-opowiesci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 5. Uwaga Spam!
  "Nie miała pojęcia, że napisanie książki, która okaże się hitem tak zmieni jej świat.
  Rose to zwyczajna dziewczyna jakich wiele. Ma dobrą przyjaciółkę, wspaniałego chłopaka, oraz plany na przyszłość. Wszystko zmienia nieoczekiwane przybycie tajemniczego chłopaka.
  Varian Vargas przemierza świat by odnaleźć ukochaną, która miała się odrodzić. Po przeczytaniu książki wie, że to ona, lecz wszystko idzie nie tak. Rose go nie pamięta i nie wierzy w całą historię mężczyzny. Nawet, gdy ktoś usiłuje namieszać w jej życiu a uczucia ciągle płatają figla. Kiedy odkrywa, że jest bohaterką własnej książki i Wybranką mającą pokonać niebezpieczną Królową wampirów zaczyna wątpić we własną rzeczywistość i wszystko, co ją otacza.
  Co zrobisz, gdy cały świat stanie ci na głowie?
  Czy Rose pogodzi się ze swoimi uczuciami?
  Kto ucierpi w walce o jej serce?
  Jaką decyzje podejmie dziewczyna kiedy wyjdzie na jaw prawda o przeznaczeniu?
  Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam na nową, niebezpieczną historię w której miłość może przynieść prawdziwe niebezpieczeństwo..." Zapraszam do czytania i komentowania.
  www.autorska-strefa.blogspot.com!
  Życzę przyjemnej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 6. Rachel zdecydowanie nie jest jeszcze dojrzała. Wychowana przez bogatych i niedostępnych rodziców nauczyła się radzić sobie sama... Dlatego nigdy nie powiedziała nikomu, jakie ma umiejętnosci. Nadchodzą jednak wydarzenia, które nie będą dotyczyły jej dorastania, i których wpływy rodziców nie będą w stanie rozwiązać.
  wirus-r.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. https://strong-power.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Graficzna Przystań poszukuje nowych grafików!! Więcej informacji na stronie: http://graficzna-przystan.blogspot.com/p/nabor.html
  Serdecznie zapraszam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam na nówkę sztukę! <3

  Pozdrawiam Xx
  OCZY w OGNIU

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej! ;)
  Przybywam z odpowiedzią na Twój komentarz. Na początek powiem, że w żaden sposób nie musisz mnie przepraszać za spam, bo właśnie na takie pytania powstała ta zakładka i super, że z niej skorzystałaś. Komentarz już usunęłam, bo zawsze tak robię ze spamem. Przeczytam-usuwam. Pod rozdziałami nie - Broń Boże! - tylko w spamie;D

  A teraz do rzeczy. Opowiadanie nie jest żadnym fanfickiem, nie jest na niczym oparte i nie dotyczy żadnego filmu/serialu/książki. Jest w 100% autorskie. Ogólnie dzieli się na dwie części, a obie części wchodzą w skład tak jakby jednej książki:D Nie da się zacząć czytać od II części i cokolwiek rozumieć.
  Rozdziały są zalinkowane w lewej kolumnie u mnie na blogu. Chyba, że wolisz w formie PDF to zajrzyj do Menu;)

  Jeśli chodzi o komentarze, to liczą się dla mnie wszystkie - i te jednozdaniowe, i te długie. Wiem, że nie każdy lubi się rozpisywac, dlatego szanuję i cenię też te osoby, które napiszą zwykłe "Przeczytałam". Ale mogę Ci obiecać, że jeśli cokolwiek pod rozdziałem napiszesz, to ja na pewno tego nie oleję i nie zginie w tłumie;D Wiem, że mam dość sporo tych opinii pod rozdziałami, ale każda kolejna jest dla mnie na wagę złota. Chcę się uczyć dzięki temu blogowi, wystawiam te rozdziały, żeby zobaczyć, co inni ludzie na ich temat myślą, czy to się w ogóle może spodobać. Traktuję to i jako zabawę, i naukę, dlatego każdy komentarz dokładnie czytam i analizuję. W końcu czytelnicy otwierają oczy na kwestie, które autor nie zawsze zauważa :D

  A tak w ogóle to bardzo dziękuję, że do mnie wpadłaś i zareagowałaś na mój komentarz! ;) To miło wiedzieć, że nie zostało się rzez autora olanym;)

  Pozdrawiam Cię serdecznie! ;)
  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Żaden żywy człowiek nie może wejść do Lustrzanego Miasta. Nikt nie dowiaduje się o jego istnieniu przypadkowo. Jego mieszkańcy to inne byty. Ich celem jest wyłącznie dbanie o porządek w naszym świecie.
  lustrzane-miasto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Witaj, czy masz ochotę na bajkę dla dorosłych?

  Margareta zastanawiała się jak wpędziła samą siebie w tę hermetyczną pułapkę zbitą z marmuru, kryształu i szczerego, karatowego złota. Poczuła się winna. Uświadomiła sobie, że jest ofiarą własnego działania i że została ukarana, nie przez Boga, bo w tego nigdy nie wierzyła, ale przez los. Los z niej mocno zakpił. Otrzymała to o czym przez większość życia marzyła.

  Zapraszam:
  http://na-noc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam na nowy rozdział!

  Dowiedz się jak potoczy się podróż Kath, Joysa, Conna i Claytona. Czy znajdą bezpieczną przystań? Co stanie im na przeszkodzie? Jakie tajemnice czekają na rozwiązanie? To wszystko już w najnowszym, jedenastym rozdziale!

  OCZY w OGNIU

  OdpowiedzUsuń
 14. Z wielką przyjemnością nominowałam Twoje opowiadanie do Liebster Blog Award! Więcej szczegółów znajdziesz tutaj - KLIKNIJ! :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Gdy ponad wiek wcześniej rada zdecydowała się, aby oddać władze w ręce starszego z braci Denver, doszło do masakry, którą każdy zapamięta do końca swojego życia. Sprawca natomiast przed ucieczką pozostawia namiastkę siebie – syna, który mimo iż został wychowany przez szlachtę, przejawia wszystkie zapędy swego ojca.
  Gdy nadejdzie zima, w końcu jeden z braci odzieję się w purpurę, nałoży koronę na głowę i weźmie do ręki berło. Komu przypadnie władza? Starszy z braci – Jasper, jest kochany przez kobiety i szanowany przez radę. Potrafi władać perfekcyjnie swoim żywiołem, zna się na polityce, jest honorowy i szlachetny, a każdy jego ruch wykonany jest z godnością króla.
  Młodszy – Dylan, to urodzony zabójca. Mężczyzna kochający dominować, w każdym aspekcie życia. Przykład dobrego dowódcy, silnego monarchy i sprawiedliwego, lecz krwawego sędziego. Wszelkie kobiece szlochy nie są w stanie wzbudzić w nim choćby cienia współczucia i daremne są próby przekupienia go, bowiem Dylan, rządzi się swoimi prawami.
  Kto zostanie królem wampirów, a komu przyjdzie żyć na wygnaniu? Kto poprowadzi armię, gdy nadejdzie wojna?

  Zapraszam!
  http://rodzinadenverow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Louise jest wieczną marudą, cały czas coś jej nie pasuje. Pewnego dnia przyjaciółka zabiera ją na koncert lokalnego zespołu i od tego czasu wszystko zaczyna się zmieniać. Przyjaciółka odnajduje swojego Pana Idealnego, a ona musi użerać się z jego młodszym, zapatrzonym w siebie bratem. Czy dwie marudy dadzą radę się dogadać? Czy może skończy się to katastrofą?
  http://little-complainers.blogspot.com/
  Zapraszam na Małe Marudy :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Hej! Po długich miesiącach dodaję 12. rozdział! Wpadnij i przeczytaj w wolnej chwili. :)

  Pozdrawiam xx
  OCZY w OGNIU

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie spodziewałem się, że nadejdzie taki dzień, który będę mógł nazwać ostatnim. To, co nas spotkało, sprawiło, że wszyscy poczuliśmy się nieśmiertelni. Wydaje mi się, że na początku przede wszystkim dobrze się bawiliśmy. Do czasu ostatniego dnia. Nie byłem na niego przygotowany i kiedy się zakończył, czułem się całkowicie rozbity. Właściwie byłem wrakiem dawnego siebie. Może gdybym wiedział, zniósłbym to lepiej. Ale czy na takie dni można się w ogóle przygotować?
  dzien-ostatni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Hej! Chciałabym Cię zaprosić na nową, drugą część pierwszego rozdziału!

  "Jakieś pięćset metrów przede mną, stoi postać. Kryje się w cieniu jednego z domów. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy to kobieta, czy mężczyzna. Widzę tylko ciemny kształt. Chociaż w sumie, może mi się wydaje? Przekręcam głowę, jakby to miało pomóc mi w ocenie sytuacji. Wyczówam coś nieokreślonego. Wzdrygam się pod wpływem podmuchu wiatru. Poczucie niepokoju wzbudza moją czujność. Jednocześnie odnajduję w tym jakąś znajomą aurę. Oddycham głęboko i odwracam się na pięcie.
  Słyszę wrzask."

  To i jeszcze troszkę więcej w rozdziale! Zachecam do komentowania!
  Buziole! Xx

  http://nie-szukaj-siebie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Hejka! Wpadłam, by zaprosić Cię na nowy rozdział Nie Szukaj Siebie! Jak już wróci Ci wena na czytanie, to zapraszam! :*

  "Z całych sił napieram na drzwi i ciągnę za klamkę. (...) Szarpiąc, w końcu udaje mi się otworzyć zamek i gwałtownie wypadam z auta. (...) Czarna kreatura nachyla się w moją stronę. Nie wiem czym jest! Wygląda jak urojenie. Nie dostrzegam żadnej twarzy tylko ciemność, jakby postać była po prostu nierealnym cieniem. Słyszę swoje walące serce, czując przeraźliwy chłód bijący od potwora, zaczynam się cofać na rękach. (...) Czuję, że postać za mną podąża. Wstaję na nogi i biegnę, co tchu przed siebie, do lasu."

  Zapraszam do komentowania! :)
  Buziole xx

  http://nie-szukaj-siebie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Hej! Zapraszam Cię na nowy rozdział!
  Nie będę wklejać fragmentu, czy opisu. Sama sprawdź i przekonaj się, co znajdziesz w trzecim rozdziale, o tytule: "DÉJÀ VU".
  Zachęcam do napisania opinii w komentarzu. :)

  Pozdrawiam, buziole xx
  http://nie-szukaj-siebie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Czym jest teraz sztuka? Kim są artyści? Dlaczego potrzebujemy sztuki? I dlaczego artyści potrzebują... siebie?
  Młoda dziewczyna z twórczym potencjałem w dość nieprzyjemnych okolicznościach spotyka doświadczonego życiem mężczyznę, którego dzieła są równie gorzkie i ciemne jak on sam. A życie staje się gorzkie i ciemne, gdy zajmujemy się równie paskudnymi sprawami. Czy dwie osoby z zupełnie innych światów odnajdą nić porozumienia? Czy pokazanie najgorszych stron swoich umysłów pomoże, czy tylko odstraszy?

  Zapraszam do zerknięcia na nowo powstałe opowiadanie. Na razie pojawił się tylko prolog, następne części wkrótce. Będzie mi bardzo miło, jeśli poświęcisz chwilę swojego czasu na przeczytanie ;) Pozdrawiam!

  http://wszyscyjestesmyartystami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam serdecznie na nowy rozdział! :)

  http://nie-szukaj-siebie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Gdy Twój świat się rozpada... co zrobisz?
  Jednego dnia pracujesz w sklepie, zarabiając w ten sposób na życie. Wszystko jest takie, jakie być powinno. Z dnia na dzień to samo - rutyna.
  Następny dzień okazuje się koszmarem, o jakim jeszcze nigdy nie śniłeś. Z nieba zlatują bomby, a Twoje życie rozpada się kawałek po kawałeczku.

  Czy jesteś przygotowany na to, co Cię czeka?

  http://chosenbyaccident.blogspot.com/
  https://www.wattpad.com/story/95894593-wybranka

  OdpowiedzUsuń
 25. Witaj! Serdecznie zapraszam Cię na nowy rozdział "Nie Szukaj Siebie" - Rozdział V: Tajemne Przejścia!

  "Gdy rano się budzę, myślę, że to tylko chory sen i wszystko się zaraz wyjaśni. Nie dowierzam, że rzeczy z poprzedniego dnia działy się naprawdę…" - Dowiedz się, jak Ellen zniesie zniknięcie matki i drastyczną zmianę otoczenia? Czy znajdzie przyjaciół pośród szkolnych murów? W nowym rozdziale czeka na Ciebie garść nowych sekretów z życia Ellen oraz z cała masa tajemnych przejść z jednej tajemnicy, w kolejną.

  http://nie-szukaj-siebie.blogspot.com

  Zapraszam!
  Buziole xx

  OdpowiedzUsuń
 26. Hej! Chcę Cię zaprosić na nowy rozdział opowiadania "Oczy w Ogniu". Jest to rocznicowy rozdział, który opublikowałam jako prezent dla Was! Zarazem jest to najdłuższy rozdział ze wszystkich dotychczas napisanych.

  http://oczy-w-ogniu.blogspot.com

  Zapraszam!
  Buziole xx

  OdpowiedzUsuń