sobota, 17 stycznia 2015

PYTANIA

PYTANIA
Tu jak i na asku http://ask.fm/Kasyczi możecie zadawać pytania. 

1. Kiedy rozdział ?
To wszystko zależy od was. Jeśli będę widzieć wyświetlenia i komentarze to będzie  rozdział. Rozdział 8 jest do tej pory nie wstawiony z powodu braku zainteresowania rozdziałem 7. Więc podsumowując jak będzie przynajmniej jeden komentarz pod rozdziałem 7 to i będzie tym szybciej nowy rozdział. 

7 komentarzy:

 1. kiedy rozdział

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielkie przepraszam, że piszę to tutaj, ale zakładka SPAM nie działa, a ja tylko chciałam poinformować o pierwszym rozdziale opowiadani :<
  http://further-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpadnę z chęcią i zobaczę co się dzieje z tym spamem :D

   Usuń
 3. Cześć :)
  Planuję reaktywować dział ocen Katalogu Euforia. Czy wciąż jesteś zainteresowana oceną? Jeśli tak, wolałabyś standardową, czy niestandardową? Na razie jestem jedyną oceniającą, więc najprawdopodobniej czas oczekiwania na ocenę mocno się wydłuży.
  Pozdrawiam,
  Nother

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak nadal jestem zainteresowana, tylko nie wiem o co chodzi z standardową i niestandardową oceną :)

   Usuń
  2. Ocena standardowa jest podzielona na podpunkty (wygląd, fabuła, styl, błędy itp.), przyznaję punkty za każdą kategorię. Ostateczna ocena zależy właśnie od tych punktów.
   Ocena niestandardowa jest ciągłym tekstem, w którym skupiam się całkowicie na treści. Analizuję po kolei każdy rozdział i wypisuję swoje uwagi dotyczące stylu, błędów czy logiki, ale po prostu wszystko jest tam razem. Ostateczna ocena zależy od moich odczuć po przeczytaniu opowiadania.

   Usuń
  3. To wolałabym tą z odczuciami, bo bardzo dużo stracę na błędach :/

   Usuń