wtorek, 2 lutego 2016

Bohaterowie

BOHATEROWIE


Zakładka dla osób, które mają problem z wyobrażeniem sobie bohaterów, lub nie pamiętają jak wyglądają albo po prostu lubią takie zakładki ^^


*Trzeba sobie wyobrazić ideał podobny do opisu, coś na podstawie zdjęć, aby wiedzieć, jak on/a wyglądał/a


Szejn - “wysoki mężczyzna z łysiną na głowie, z wyglądu nie wydawał się na osobę, która łatwo odpuszcza, zaczynając od łysej głowy bez zarostu, kończąc na ciemnych, skórzanych butach.”  Jest posłuszny rozkazom Davida. Wzrost: ponad 2 metry. Kasyczi.
( Zdjęcie idealnie dopasowane do wyobrażenia )*
Nikol Ubesejret- Ma: “ piękne, zbyt niebieskie oczy, nogi modelki, przeczesała palcami długie, ciemne włosy. Słaba dziewczyna, która uważa, że jest tylko człowiekiem, a nie maszyną do zabijania. Jej matką jest Maylena, a ojcem David. Wzrost: 195 cm.  Pół kasyczi, pół człowiek.
( Zdjęcie nie do końca zgodne z wyobrażeniem ) *
Maylena Ubesejret- “Była to drobna kobieta o kasztanowych włosach, w których pojawiały się pierwsze oznaki siwizny. Z twarzy wyglądała na miłą kobietę, która miała swój wór nerwów i zmartwień.” Matka Nikol. Wzrost: 160 cm. Człowiek.
( Zdjęcie nie do końca zgodne z wyobrażeniem )


Jacob  Misyon-  “ Na jego widok dziewczyny omal nie mdlały. Brunet z zaczesanymi włosami do góry miał opaloną skórę i nienaturalnie zielone oczy. Wzrostem przewyższał Nikol, a dziewczyna miała metr dziewięćdziesiąt pięć. Uśmiechnął się promiennie pokazując rząd lśniących, perłowych zębów.”  Kasyczi.
( Zdjęcie bardzo podobne do wyobrażenia ) *
Julia – “niska dziewczyna o przeciętnej urodzie i słodkiej twarzy z wypalonym, jasnym pasemkiem na grzywce, włosami o średniej długości.” Przyjaciółka Zuzki, koleżanka Nikol. Wzrost: 165 cm. Człowiek.
Zuzka – “szatynce z piegami na twarzy, która mówiła ,, jestem prawdziwym aniołkiem, wcale nie jestem diabłem wcielonym “– że wcale nie jest taka niska. “ Wzrost: 154 cm. Człowiek.
( zdjęcie mało zgodne z wyobrażeniem )
Weronika skrót: “Nika” - “przepiękna blondyna o nogach do sufitu a chudych jak patyki. Była niewiarygodnie chuda. Wyższa od Nikol a jej duży biust rzucał się w oczy. Czerwona szminka i czarne, długie rzęsy  jeszcze bardziej uwydatniały jej urodę.”Wzrost: ponad 2 metry. Kasyczi.
( Drugie zdjęcie prawie  zgodne z wyobrażeniem ) *
Rush Struk - “Do pomieszczenia wszedł ponad dwumetrowy, umięśniony mężczyzna. Brunet miał niesamowicie ciemnobrązowe oczy, które wydawały się aż czarne. Na ich widok szczęka Nikol dosłownie opadła. A ja myślałam, że Jacob jest bardzo przystojny. Chłopak z urodą anioła wydawał się na dwadzieścia lat. Miał dostojny wyraz twarzy, który pokazywał, że jest ważną osobą. Jego poważna mina, nie zdradzała żadnych uczuć, poza wyższością. Nikol, chłopak wydawał się trochę straszny, wolała z nim nie zadzierać. Wiedziała, że mógłby ją zabić jednym palcem. Nie pasowała jej jego postawa. Był zbyt dumny, zbyt pewny siebie. “ Oficer. Wzrost: ponad 2 metry. Kasyczi.
( Zdjęcie 1. podobne do wyobrażenia, ale zdjęcie 2. już nie za bardzo. ) *
Hershey-  “W pomieszczeniu znajdował się wysoki, bardzo przystojny mężczyzna, który był podobny wzrostem temu co ją przyprowadził. Był obcięty na łyso i miał zarost. Jego rysy twarzy były bardzo zarysowane przez co Nikol wydał się nie miły i stanowczy.” Wzrost: ponad 2 metry. Kasyczi.
( Zdjęcie bardzo podobne do wyobrażenia )*


David - “ Brunet o miłych, ale srogich rysach twarzy, z lekkim zarostem”Wzrost: ponad 2 metry. Kasyczi.
(Zdjęcie trochę podobne do wyobrażenia ) *


Rushell skrót: Shell - “ Otworzyła oczy i zobaczyła siedzącego obok siebie chłopaka. Miał czarne, krótkie włosy i niebieskie oczy. Uśmiechał się do niej miło, a jego uroda, jak wszystkich kasyczi, powalała.” Miał grzywkę. Rush śmiał się z niego, że jest pedałem. Wzrost: ponad 2 metry. Kasyczi.
( Zdjęcie podobne do wyobrażenia) *


8 komentarzy:

 1. Szczeże? To osobiście lepiej sobie ich wyobrażałam, a w szczególności Rusha XD
  Moja wyobraźnia przeważnie za bardzo się rozbujowuje i potem, gdy widzę zdjęcia bohaterów to trochę taka załamka XD Ale nie jest tak źle :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, zdjęcia nie są w stanie odwzorować prawdziwych kasyczi, gdyż oni są dużo lepsi od ludzi. Starałam się wybierać takie, które będą chodź trochę ich przypominać. Specjalnie napisałam, żeby na ich postawie wyidealizować ich :D Hahahhah dzięki, że nie jest tak źle hahah xD

   Usuń
 2. RUSH, RUSH, RUSH. TO DLATEGO TAK GO UWIELBIAM W OPOWIADANIU. *____*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahahaha, ciekawe jak ty go widzisz xD

   Usuń
  2. Właśnie tak jak tutaj *__*

   Usuń
 3. Ja też wyobrażałam sobie ich lepiej, nie matka Nicol, wgl nie! ona zupełnie inaczej wygląda, zupełnie, zupełnie. nie potrafię sobie tej kobiety wyobrazić w tych wszystkich sytuacjach, nie nie nie. Rush - mój ideał faceta, wygląda jakby na neigo gołąb nasrał. Nawet bym się za nim nie obejrzałą. Sheel jest ładny na zdjęciu, ale inny zupełnie, a Jacob, no cóz, nie wiem czy to przez to imie, ale dokładnie to samo wyobrażenie w mojej głowie, ale tak, sądzę, że to przez imię :d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahahah tak myślałam, że będziesz sobie wszystko inaczej wyobrażać xD Kumasz to, że twoje komentarze doszły dopiero dzisiaj? ;o

   Usuń